Naučte se vyrábět nápoje, které vnesou do vašeho života ten správný náboj!
Nápoje, které vám otevřou další vesmír nekonečných možností.
Nápoje,  které v létě osvěží, v zimě zahřejí.
Vydejte se se mnou na cestu objevování divokých nápojů!


Ukážu vám, jak si vyrobit lahodné, nevšední a naprosto jedinečné nápoje, které vás nadchnou!

To potřebuji

Napsala jsem pro vás e-book, který vás zasvětí do tajů divokých nápojů. Nápojů, které v sobě nesou SÍLU PŘÍRODY! Nápoje kvašené i nekvašené, léčivé, osvěžující, teplé i studené. Nápoje, které přináší radost a potěšení. Takové, které podpoří vaši imunitu a vaše zdraví.

Vnesou vám do života nový smysl, nové a nevšední chutě, barvy i zážitky! Vaše procházky do přírody naberou nový směr. Naučíte se využívat byliny i plody způsobem, který vás naprosto dostane!


Co vám e-book Divoké nápoje přinese?


O AUTORCE

Jmenuji se Anička, jsem ta, co tančí v kuchyni.

Sběr, zpracování a konzervace bylin a dalších pokladů se stalo moji vášní.  

Tak jak se snažím jíst pestře s ohledem na sezónu, tak přistupuji i k nápojům. I ty jsou totiž součástí stravy a můžeme je obohatit o cenné látky a podpořit tak své zdraví.

Příroda nám toho tolik nabízí! Vše je čerstvé, plné vitamínů a živin a v podstatě hned k mání. Nemusíme stát žádné fronty, tlačit se v obchodech. Venku na nás čeká svět v jeho čistotě a jednoduchosti. V půvabu a křehkosti.

Každá sezóna má svoje kouzlo a je úžasné pozorovat, jak se s časem mění.

Baví mě ta paleta chutí, vůní i barev. S nadšením a radostí v srdci zakládám další a další nápoje, bublající divoké nebo naopak jemné a hřejivé. Vždy je v nich síla přírody.

Moc ráda vám část svého nadšení předám!


Naučte se kvasit limonády a další lehké nápoje, po kterých se budou vaše děti zalizovat. Překvapte vaši drahou polovičku vlastnoručně vyrobeným ‘pivem’, které má říz!
Zavzpomínejte s babičkou nad šálkem horké žaludové kávy na své dětství a staré časy.


Cena e-booku

Spousta osvědčených a originálních receptů spojené v jedinečné dílo, které na českém trhu nemá obdoby!

S jeho pomocí si sami dokážete proměnit vaši paletu nápojů na umělecké dílo. Vaše chuťové buňky na to budou vzpomínat ještě dlouho. Naučíte se vyrábět nápoje, které si zamiluje celá rodina!

V knize se snoubí láska k přírodě, k její štědrosti a hojnosti, a v neposlední řadě také sběračská vášeň a radost z tvoření.

Můžete si ho koupit samostatně nebo v kombinaci s 20-minutovou konzultací, kde probereme vaše experimenty a pomůžu vám s případnými nezdary.

Nechte rozehrát vaše smysly!

Máte nějaké otázky než začneme? Sem s nimi – e-shop@mygreenovi.cz