Náš web a témata, ve kterých chceme inspirovat vycházejí z naší cesty životem. 
Aby vše zapadlo do sebe jako skládačka, postupně nabízíme několik dílků, které do sebe pasují.

Zde je jeden z nich.

🌺 Už nechcete snídat rohlíky se salámem, 
ze kterých jen kynete, ale energii vám přesto nedají?

🌺Nechcete stejnou chybu naučit své děti nebo vnoučata?

NAČERPEJTE ENERGII a INSPIRACI a dál to půjde snáze.

Co vám e-book může dát?

 

  • Naučíte se, že ZMĚNU životního stylu lze začít pozvolna a taky že to nebolí. A může vám i přesto chutnat!
  • Když postupně vyzkoušíte naše recepty, otevře se vám nový SVĚT chutí. Pokud vám nezachutná hned na první pokus, nezoufejte a za čas to zkuste ještě několikrát znovu. Nové chutě  návyky potřebují čas.
  • Získáte INSPIRACI ke změně stravovacích návyků směrem k udržitelnému ZDRAVÍ.

Naše recepty jsou TESTOVÁNY na nás, na našich vlastních DĚTECH i na známých a dalších příslušnících rodiny. Každá snídaně je originál. Stejně jako každý den našeho života.

V e-booku najdete:

  • 7 receptů na snídaně, které lze do nekonečna obměňovat podle oblíbených chutí, nebo ingrediencí, které máte zrovna v dosahu.

  • 2 bonusové recepty, které jsou naše oblíbené “speciality”.

  • Další texty, které otevírají myšlenky spojené s jídlem a ukazují širší souvislosti pro cestu ke zdraví získané jídlem.

  • Naše vlastní krásné fotky z přípravy i hotových jídel, ať se i oči namlsají.

E-book není pro toho, kdo preferuje slané snídaně. My si prostě rádi osladíme život.
Recepty na obložené chlebíčky nebo bagety v e-booku nenajdete.

Co o tomto e-booku napsali jeho čtenáři:

“Mé trápení s vymýšlením zdravých a chutných snídaní je vyřešeno. Jako na zavolanou ke mně dorazil tento “snídaňový ebook”. Předsevzetí, ukázat dětem, že zdravá jídla mohou být MŇAM se začíná plnit. Každý den si vyberou,co společně připravíme (vlastně co připraví sami). Recepty jsou totiž tak jednoduché, z dostupných surovin a rychlé, že jim zůstane čas i na umytí nádobí 🙂 haha. Těším se, že i naše snídaně budou vypadat přesně jako na fotkách. Doporučuji i vám využít začátek školního roku pro start něčeho nového. Já se například nemohu dočkat,až se na našem stole blýskne VOLÁNÍ PODZIMU :-).”

Veronika Ježková
matka 2 dětí pubertálního věku, lékárnice, homeopatka www.veronikajezkova.cz

“Miluju sladké snídaně, takže e-book 7 snídaní pro skvělý start mě velmi potěšil. I když už mám spoustu receptů vyzkoušených, tak jsem v e-booku našla další inspirace na nové zdravé dobroty a také na to, jak si své oblíbené snídaně zpestřit a výživově obohatit. Doporučuji rozhodně všem, protože tyhle snídaně si prostě zamilujete.”

Zdena Plavcová
konzultace v oblasti epigenetické fytoterapie, www.zdenaplavcova.cz

“E-Book 7 svěžích snídaní je opravdu úžasný pomocník pro každé ráno. Snídaně je základ dne, a když je snídaně plná vitamínů a tělu prospěšných látek, tak je potom celý den krásnější. Velmi se mi líbí pojetí celého e-Booku, protože když si u základních receptů vyměníte pár ingrediencí – myslím ovoce, oříšky a semínka na ozdobu, tak máte hned k dispozici několik desítek chutných a zdravých snídaní pro celou rodinu. Já sama miluju snídaňové misky na tisíc způsobů a co musím určitě vyzkoušet jsou řepové muffiny. Knížka rozhodně stojí za to a můžu ji všem z celého srdce doporučit! Udělejte něco pro své zdraví, vaše tělo vám bude vděčné a navíc budete mít energii na celý den 💚.”

Zuzana Schrötterová
Spoluzakladatelka prodejny zdravé výživy „Zkus to jinak“ a autorka veganzuza.cz

Představte si situaci…

Je všední den ráno, jste ještě doma a začíná tradiční kolotoč. Nevíte, co máte dělat dřív. Jestli tahat děti z postelí nebo jim chystat svačiny do škol(k)y. Nemluvě o tom, že jste ještě nesnídali!

Vy si ale otevřete lednici a z ní vytahujete sklenici s hotovou kaší plnou energie, která se vám jen tak “uvařila” přes noc. Můžete si ji v klidu vychutnat doma nebo vzít s sebou do práce a ušetřit tak další cenné minuty.

Po této snídani máte vy i vaše děti drajv na několik hodin a jste prostě k nezastavení!

V ebooku najdete krásnou snídaňovou inspiraci. 7 dní – 7 snídaní.

Uvnitř jsou také 2 recepty na dobroty pro chvíle všední, i ty slavnostní.

A jaký je obsah naší knihy?

Máte nějaké otázky než začneme? Sem s nimi – e-shop@mygreenovi.cz