Na našem webu najdete jak digitální obsah (online kurzy, e-booky, workshopy), tak i fyzické pletené a háčkované zboží (nabízíme jej na našem e-shopu: eshop.mygreenovi.cz).

Online kurzy a online workshopy probíhají buď ve členské sekci nebo na platformě Facebooku. Informace o daných kurzech najdete na našem webu mygreenovi.cz. Přístupy, potvrzení o objednávce, potvrzení o zaplacení, fakturu a přístupové údaje zasíláme na email, který zadáte v objednávce. Dopravné se za digitální produkty (online kurzy a workshopy, ebooky) neplatí.

E-booky se odešlou automaticky po spárování platby a objednávky na Vámi zadaný email.
Dbejte prosím na správné zadání emailu, je to nejdůležitější údaj, díky kterému Vám můžeme zakoupený obsah doručit.

Na fyzické zboží, jakými jsou háčkované a pletené doplňky, se vztahuje dopravné – viz níže.

Při zadávání platby také prosím zkontrolute správné zadání variabilního symbolu, aby mohlo dojít ke spárování s objednávkou.

 

Způsob dopravy

Nabízíme následující možnosti dodání a platby:

Pro pletené a háčkované zboží v rámci ČR:

 • Zásilkovna ČR85 Kč (vyzvednutí na výdejních místech po celé ČR)
 • Česká pošta – 90 Kč (doporučená zásilka, menší položky – max. rozměr 50x35x5cm)
 • Česká pošta – 120 Kč (doporučený balík, při větší objednávce, která se nevejde do rozměrů 50x35x5cm)
 • Osobní odběr – v Olomouci, zdarma (po domluvě)

 

Zásilkovna

Po zvolení volby dopravy Zásilkovnou si sami zvolte pobočku k doručení. V otevřeném formuláři s mapou můžete zadat svoji adresu, mapa Vám znázorní nejbližší výdejní místa. Na některých výdejních místech lze také platit kartou.
Do systému Zásilkovny se přenese i Vaše telefonní číslo, na které Vás budou zprávami informovat i postupu dodání a možnosti vyzvednutí.

V případě poškození obalu doporučujeme zásilku nepřebírat nebo uplatnit reklamaci do 24 hodin u dopravce, který Vám zásilku doručil. Případně nás kontaktujte (e-shop@mygreenovi.cz, telefon: 776 119 581).

 

Online kurzy, e-booky, online workshopy

Jelikož se jedná o elektronické zboží, dopravu neplatíte. Při objednávce vyberte v sekci způsob dopravy možnost ‘E-book, online kurzy’- doprava zdarma.

Přístupy, potvrzení o objednávce, potvrzení o zaplacení, fakturu a přístupové údaje zasíláme na email, který zadáte v objednávce.

 

Způsob platby

 

 • Bankovní převod
  Nabízíme platbu bankovním převodem jak v českých korunách, tak v eurech. Oba účty jsou vedeny u Fio banky.
  Při zadávání platby je potřeba správně uvést variabilní symbol. Najdete ho v potvrzení objednávky, které Vám přijde na uvedený email.
  Pokud máte problém při zadávání variabilního symbolu – zvlášť u plateb ze Slovenska, uveďte ho prosím do poznámky.

 

 • Online platby přes platební bránu
  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

 

 • Platba kartou
  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

 • Platba bankovním převodem
  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.
Loga banky

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

KONTAKTY

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Na dobírku nezasíláme.

Fakturu obdržíte na uvedený email.

 

Pro platby v Kč:

č.ú.: 2001689515/2010 (Fio banka)

variabilní symbol najdete v emailu, který od nás při potvrzení objednávky dostanete

 

Pro platby v EUR:

č.ú.: 2301927861/2010 (Fio banka)

IBAN: CZ1020100000002301927861

SWIFT: FIOBCZPPXXX